fbpx

Meie

Õpilasfirma Eha – meeskond viiest Tallinna 21. kooli gümnasistist, kes oma sügelevatele näppudele viimaks kohase tegevuse leidsid. Kuigi teadsime alati, et õpilasfirma on projekt, mida tahame ette võtta, polnud meie tee algul kaugeltki libe. Katsetasime nii üht kui teist, kuid ei paistnud leidvat midagi, mis rahuldaks meie ambitsioonikaid hingi ning oleks seejuures 9 kuuga teostatav.
Just hetkel, mil olime sattumas pimedase kimbatusse, lõi meie pea kohal põlema pirn.
Täpsemalt 12-voldine Mk16/GU5.3/G4 LED-pirn.

Aprillis pärjati EHA meie suurimaks rõõmuks
EESTI PARIMAKS ÕPILASFIRMAKS 2020

Kaisa Kumpas

tegev- ja personalijuht

Tegevjuht Kaisa - meie boss.
Silmis sära ja näol naeratus, mis pimestab kõik, kes neiut märkavad. Kaisa hoiab koos kogu tiimi ja hoolitseb usinalt selle eest, et ka paberimajandus korda saaks aetud.
Kaisa teab, mis on õige ja mis on hea! Tema valvasa pilgu all saame alati kindlad olla, et meist hoolitakse.

kaisa@ehalamp.ee

Oliver Sild

tootearendusjuht

Saage tuttavaks, Oliver. Meie tehnoloogiline aju ja tootearendaja. Just tema koju saabub kuu lõpus kõige suurem elektriarve. Tänu Oliveri lõpututele katsetustele saame turule tuua ühe särava toote. Meie oleme temast täiesti sillas. Varsti oled sina ka!

oliver@ehalamp.ee

Lisett Sigur

it- ja finantsjuht

Tema on Lisett Sigur. Finantsjuhina vajutab ta läbimõeldult gaasi, koostades tabeleid ja kirjutades üles kõik, mis tuleb ja mis läheb. Teeb siis omad järeldused ja vajadusel vajutab ka pisut pidurit. Kindlast meelest ja täpsusest juba tema puhul puudust ei tule. Enne kui kulutame, anname aru!

lisett@ehalamp.ee

Lotta-Lorette Kalmaru

TURUNDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIJUHt

Lotta on muidu rõõmus, aga sauna läheb vihaga.  Sellel aastal tegeleb ta päevad läbi EHA-ga.
Selle päikselise neiu näol toome teie ette turundus- ja kommunikatsioonijuhi, Lotta-Lorette. Nimi on poeetiline, isik veel poeetilisem!

lotta@ehalamp.ee

Karl-Juhan Kangur

müügijuht

Tema on Karl-Juhan, meie müügijuht. Mehel võib mõtteid olla vahel rohkem kui teovõimekust, aga nagu öeldakse: unistada tuleb suurelt. Seadke vaim valmis, sest jutumaias Karl-Juhan hakkab õige pea EHA valgust levitama edukamalt kui misjonärid omal ajal.

karljuhan@ehalamp.ee